KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 14035118
nr 1403 5118
Pär Siegård
(1887-1961), Sverige
Rödkrita, Signerad, Modell, 40x25, yttermått inklusive ram: 57x38 cm
Pär Siegård, svensk målare och grafiker född 1887, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:15:45
200 kr
Pär Siegård
Läs mer om Pär Siegård